Dziękuję za kolejną obecność podczas środowego “Przekazu Podprogowego”. Szukam, lawiruję, eksperymentuję. Tym razem było więcej rzeczy rytmicznych, i może trochę za dużo staroci, ale na tym to chyba polega, żeby wciąż poszukiwać i się nie bać. Niedługo jakieś autoreflesje zapewne się pojawią. Na chwilę obecną, dziękuję, że mimo późnej godziny, wciąż chcecie mi Państwo w…
